B-Master SIA Privātuma politika

Uzņēmumā B-Master mēs vienemēr cenšamies veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem un darbiniekiem, kas šajā uzņēmumā strādā, kā arī ar patērētājiem, kuri iegādājas preces tieši no mums.
Augsta līmeņa datu aizsardzībai ir liela nozīme, ko mēs varam nodrošināt ar labi izstrādātām IT sistēmām un procesiem. Mūsu klieti mums ir paši svarīgākie, un tāpēc mēs savu klietu datus nekad nenodotu nevienam citam uzņēmumam.
Privātua politika skaidro, kā mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus, kā arī to, kādā veidā jūs varat pieprasīt, izmainīt vai dzēst šo informāciju. Mūsu mērķis ir garatēt, ka mūsu procesi un IT sistēmas ir saskaņā ar jauo Vispārējo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas visās ES dalībvalstīs jāpiemēro no 2018. gada 25. maija.

 

Klieta informācija – kādus datus mēs ievācam, kā un kāpēc?

Ja jūs pie mums iepērkaties kā kāda uzņēmuma pārstāvis, jūs mums sniedzat savus persoas datus, piemēram, vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, telefoa numuru. Patērētājs, kas iepērkas kā privātpersona, parasti norāda arī savu adresi.
Šo informāciju mēs izmantojam pirmkārt un galvenokārt, lai visa pasūtījuma apstrādes laikā garantētu jums labu klienta pieredzi, lai iepazīstinātu ar savu produktu klāstu, lai noformētu pasūtījumu, veiktu piegādi, risinātu sūdzību iesniegšanas un garantijas jautājumus, kā arī, lai izstrādātu jums piedāvājumu un attīstītu savus IT procesus. Visa saziņa ar klientu tiek dokumentēta. Dialogs ar klientu notiek pa telefonu, e-pastā, tērzētavā, vēstuļu forā, tiekoties klātienē vai izmantojot digitālos medijus.

JānisPrivātuma politika